Stało się! Ruszamy z blogiem, a tym samym z cyklem artykułów poświęconych ciekawym miejscom w Lublinie, a momentami nawet szerzej – postaramy się zaprezentować Wam ciekawe miejsca w woj. lubelskim. Dlaczego? Bo te miejsca warte są Waszej uwagi. Przepełnione magią, sztuką, historią robią naprawdę duże wrażenie, a my chcemy żebyście po prostu tego doświadczyli!

Chcemy to jednak za mało, dlatego postanowiliśmy opowiedzieć Wam co nieco o tym, gdzie warto pójść, kiedy w końcu uda Wam się wyjść z domu, dokąd zabrać rodzinę na weekend a może nawet dłużej, zawiadomić Was kiedy tu w Lublinie dzieją się niepowtarzalne rzeczy, abyście mogli więcej zobaczyć i przeżyć, nie tracąc czasu na zastanawianie się, jaką lokalizację wybrać.

Mamy to szczęście, że w Lublinie jesteśmy na co dzień. Możemy być świadkiem tego, jak zmienia się każdego dnia, śledzić najważniejsze wydarzenia organizowane w mieście i odkrywać znane i lubiane miejsca od nowa.

Tą wiedzą chcemy się z Wami podzielić, a być może i w waszych sercach Lublin zajmie szczególne miejsce.

Przepełnieni pozytywną energią, którą chcemy przekazać w publikowanych wpisach czujemy, że to będzie bardzo dobry dzień. I tego samego życzymy Wam, nasi czytelnicy!

Opublikował/a Alicja Kowalska
Urodzona lublinianka, związana z Lublinem od ponad 25 lat. Tu dorastała i nie wyobraża sobie przeprowadzki do innego miasta. Choć zna Lublin od lat, twierdzi że nadal nie odkryła w pełni jego uroków.